Hızlı Randevu

Randevu almak için lütfen formu doldurun.

İletişime Geçin +90 (544) 798 2018

1500 +

MUTLU DANIŞAN

Neden uzmana başvurmalıyım ?

✓ Sorunlarınızı başka bir açıdan görmenizi sağlar.

✓ Dünyayı görmek için size yeni bir pencere açarak daha iyi hissetmenizi sağlar.

✓ Terapi herkes için iyidir çünkü biz insanız, hayatta pürüzler ile karşılaşırız ve bunları tek başımıza nasıl çözebileceğimizi bilmemiz için bir neden yoktur.

Hizmet Alan Danışanlar Ne Söylüyor

p....k
p....k -

“Kızımın davranış problemleri vardı. Kızımla artık baş edemiyordum, bizi dinlemiyordu, iyice asileşmişti. İstemediğimiz kendine zarar verecek kişilerle görüşmek istiyordu. Bu sebeple Görkem Bey ile tanıştık. Uyguladığı terapiler sayesinde bunların tamamı düzeldi, ders başarısı çok arttı ve bizi anne, baba olarak artık kabul ediyor. Terapi süreci hala devam ediyor ve gün gün daha iyiye gidiyoruz. Hocama teşekkür ederim.”

gf....
gf.... -

“Görkem Beye kaygı bozukluğum sebebi ile gittim. Memnun kaldım, aldığım danışmanlıktan ve sonuçlardan verim aldım kendisini araştırarak buldum zaten tek sorun biraz randevu bekledim hemen gitmek istiyordum ama beklediğinize değiyor. Ülkemizde yaşanan pandemi sürecinden bu durumumu biraz daha artırdı. Önce tanışıp destek alsaymışım keşke dediğim zamanlar oldu. Ama olsun şuana bakıyorum yine de bundan sonrası için daha güçlü hissediyorum ve krizlerim sıkıntılarım yok.”

k....r
k....r -

“Görkem Bey ile 3 yıldır tanışıyoruz. Oğlum için tercih etmiştim.Oğlumun davranış problemleri vardı, yaşı da küçüktü gittiğimizde, 3 yaşındaydı.Yaptığı oyun terapisi seansları gayet güzel gerçekleşti. Hala da zaman zaman kendisine başvurup destek alırız. İlk gittiğimizde oğlumun davranış problemleri önemli ölçüde azalmıştı. Aynı zamanda sosyal yönü çok çok zayıftı, şu an gayet iyi,insanlarla iletişim kurabiliyor. Oğlum küçükken iletişime tepki vermiyordu ama şu an 6 yaşında, gayet rahatlıkla iletişim kuruyor. Biz çok memnun kaldık.İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.”

n.....
n..... -

“Kızım kaygı problemleri yaşıyordu, bu yüzden okula gitmiyordu uzman desteği almamız gerekiyordu. Görkem Bey'e tavsiye üzerine ulaştım. Kızımın ruh hali aslında karamsar değildi her seanstan sonra daha da öz güvenli bir hale geldi. Görkem Bey çok güzel ve iyi enerjisini yansıtan asla ön yargılı yaklaşmayan işini gerçekten özenle yapan bir uzman. Kızımı motive etmesi ilgi alanlarından soğutmak yerine onunla beraber nasıl daha iyi olabileceğini anlatma çabası vardı. Biz kendisinden memnun kaldık ve süreç yeterli oldu ama Görkem Bey ile görüşmek ikimize de iyi geliyor. Sürekli bizlerle olması ailemiz için gerçekten rahatlatıcı oluyor.”

Eğitimler

189 +

BAŞARILI PROJE

1630

UZMANA DESTEK

95 %

MUTLU DANIŞAN

100 +

EĞİTİM PROGRAMIRandevu talepleriniz için

Formu Doldurun.